O mnie

Untitled-1

Fotografię pokochałam zanim jeszcze kupiłam swój pierwszy aparat. Potem nieowracalnie zawładnęła moim życiem. Pierwsza analogowa lustrzanka pojawiła się w naszym domu wraz z narodzinami córki. Od początku starałam się uwieczniać ulotne chwile jej dzieciństwa. Dzisiaj fotografia jest nieodłączną częścią mojego życia, to w równej mierze moja praca jak i pasja.

Fotografując spotykam mnóstwo cudownych ludzi. Uczestniczę we wzruszających wydarzeniach z ich życia. Czasami uda się złapać pierwszy uśmiech malutkiej kruszynki, czasem łzy wzruszenia panny młodej. Uwielbiam te chwile i właśnie za to kocham swoją pracę.

Obecnie drugi rok prowadzę Warsztaty Fotograficzne dla Mam, gdzie staram się pokazać im jak można się bawić fotografią razem z  dzieciakami.

Moją największą inspiracją fotograficzną jest dwójka moich cudownych dzieci.
Należę do prestiżowego Klubu Fotografów Dziecięcych co jest nie tylko gwarancją jakości wykonanych fotografii, ale również umiejętności pracy z dziećmi.
Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Chętnie odpowiem na każde pytanie zanim zdecydujecie się na sesję lub reportaż.
Możemy  umówić się w Krakowie i okolicach.

Joanna Kucharska
tel. 600 83 29 52