Info

Fotografia ślubna jest jest bardzo szczególną dziedziną fotografii.
Zdjęcia muszą być perfekcyjne, niczego nie da się powtórzyć.

Ten wyjątkowy dzień przepełniony jest emocjami, często trzeba przewidywać rozwój zdarzeń, łapać ulotne chwile, niepowtarzalne momenty.
Ceremonia w kościele jest tą szczególną chwilą, gdzie wszystko powinno się koncentrować wokół Pary Młodej, a fotograf ma za zadanie zatrzymać te magiczne chwile pozostając w cieniu.

Nigdy nie ingeruję w przebieg zdarzeń, jeżeli tylko warunki na to pozwalają staram się fotografować w świetle zastanym na co pozwalają mi niezwykle jasne obiektywy.

Bez przerwy pracuję nad doskonaleniem warsztatu.Uczestniczę w warsztatach i szkoleniach u najlepszych fotografów.
Korzystając ze zdobytej wiedzy i umiejętności staram się pokazać wydarzenia tego jedynego dnia jak najpiękniej.

Na fotografiach ślubnych zatrzymuję wzruszające pełne emocji chwile. Dzięki nim będziecie mogli jeszcze raz przezywać ten dzień. Dlatego taż ważny jest wybór fotografa ślubnego, który nie tylko odda wam wspaniałą pamiątkę, ale również taki przy którym Para Młoda czuje się swobodnie.

Wiem jak wiele wysiłku kosztuje przygotowanie całej uroczystości, jak wiele czasu wymaga dopracowanie wszystkich szczegółów.
Dlatego z każdą parą indywidualnie ustalam wszystkie kwestie.

Jeżeli spodobały się Wam moje fotografie zapraszam do kontaktu mailowego, lub telefonicznego.
Chętnie umówię się na niezobowiązujące spotkanie, gdzie przy kawie będę mogła odpowiedzieć na pytania i ewentualnie omówić szczegóły współpracy.
Zapraszam Joanna Kucharska tel. 600832952